ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНІ ФУНГІЦИДИ?

Фунгіциди - спеціальні отрутохімікати, що використовуються при боротьбі з різними захворюваннями рослин. До даної категорії можна віднести різні речовини, які використовуються при обробці насіння, рослин, грунту і т.п.

ГАЛУЗЬ ЗАСТОСУВАННЯ

Використовуватися такі препарати можуть в самих різних місцях: на відкритих ділянках, а також в теплицях. У садах такі речовини використовуються восени або ж в кінці зими. При використанні контактних фунгіцидів, дані препарати виявляються на поверхні, а загибель всіх збудників відбувається при безпосередньому контакті з ними. На ефективність використання подібних препаратів впливають погодні умови та інші важливі чинники. Якщо потрібно, щоб рослини проникали безпосередньо в тканини рослин і запобігали розвиток різних захворювань, то рекомендується використовувати препарати системної дії, які вважаються більш ефективними. Ефективність їх використання не залежить від погоди, також вони дуже швидко проникають всередину рослин. 

ДЕЯКІ ПРАВИЛА І ОСОБЛИВОСТІ ВИБОРУ

Перед вибором необхідно керуватися деякими базовими принципами, які дозволять підібрати вам найбільш оптимальний варіант. При виборі певного препарату потрібно визначитися з тим, з якими джерелами інфекції ви плануєте боротися і від того наскільки швидко вона поширюється. Якщо було віднайдено первинний інфекція в насінні, то в такому випадку краще всього виконати обробку насіння. Якщо потрібно прибрати збудники, які знаходяться на поверхні самого грунту, то рекомендується підібрати контактні препарати.

Непоганим варіантом для придбання є фунгіциди захисного типу, які надають тривалу дію. З використанням подібних препаратів можна згладити наслідки помилок, які були допущені в процесі застосування інших типів фунгіцидів. Також існує ряд інших подібних препаратів, але вони застосовуються значно рідше.